Zaginęła kobieta. Znasz ją? Policja z Żar jej szuka

2022-12-16 8:27
Policja
Autor: Radio ESKA/zdj. ilustracyjne

W czwartek (15.12.2022) policja z Żar poinformowała o poszukiwaniach 82-letniej kobiety. Wyszła ze swojego mieszkania w nieznanym kierunku. Policja z Żar prosi o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu starszej kobiety. Poniżej znajduje się galeria zdjęć. Sprawdź czy poznajesz tę kobietę.

Poszukiwania 82-latki

Policjanci z Żar prowadzą poszukiwania 82-letniej Leokadii Śpiewak. Jak podaje policja w swoim komunikacie kobieta wyszła 15 grudnia 2022 roku (czwartek), po godzinie 15:20 ze swojego mieszkania przy ul. Pomorskiej w Żarach. Udała się w nieznanym kierunku.

Rysopis Leokadii Śpiewak:

  • kobieta ma 164 cm wzrostu,
  • ma szczupłą sylwetkę,
  • jest zgarbiona,
  • włosy są długości do ramion,
  • oczy piwne.

Ubrana była w czarną kurtkę z kapturem do połowy uda, długie ciemne spodnie, beżowy beret i zimowe buty. Sprawdź naszą galerię zdjęć i dowiedz się czy poznajesz tą kobietę.

Osoby, które widziały kobietę lub wiedzą, gdzie może przebywać proszone są o kontakt z żarską policją pod nr telefonu 112.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany