Z książką na leżaku - pisarze przyjeżdżają do lubuskiego

2022-08-01 13:50
Książka
Autor: pixabay.com

Jak co roku w ramach cyklu organizowanego przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną im. C. Norwida w Zielonej Górze możemy w letnim słońcu usiąść na leżaku z książką w rękach i porozmawiać z jej autorem.

Maniacy filmowi lubują się w spotkaniach z ulubionymi reżyserami i aktorami. Dla miłośników książek nie lada gratką jest możliwość rozmowy i wspólnego czytania z autorem. Już w czwartek w ramach Lata Muz Wszelakich i pasma "Z książką na leżaku" Lubuszanie będą mieli okazję zanurzyć się w świat literatury z Krzysztofem Koziołkiem. Pisarz przywiezie swoją "Enigmę" do Biblioteki Norwida w Zielonej Górze o godz. 18:00.

14 sierpnia w Parku Książęcym w Zatoniu spotkamy się z Robertem M. Jurgą, 25 sierpnia w Bibliotece Norwida pojawi się Michał Ogórek, 28 sierpnia Park Książęcy w Zatoniu będzie gościł Andrzeja Jagodzińskiego, a 1 września także do Zatonia przyjadą Roman Krzywotulski i Jarosław Barańczak.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE