Turniej Mortal Kombat

2020-02-07 18:23
Tutniej
Autor: Mateusz Jamroz

Dziś w mediatece Góra Mediów w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece imienia Cypriana Norwida odbył się turniej w grze komputerowej Mortal Kombat 11. Uczestnicy śmiało walczyli wspinając się po drabince, aż do samego finału.

Dziś odbył się turniej w grze komputerowej Mortal Kombat 11 czyli najnowszej części popularnej serii gier. Uczestnicy zmagali się w systemie jednej walki, także każdy miał utrudnione zadanie. 

Dziś w ramach ferii zorganizowaliśmy turniej. Bawimy się w Mortal Kombat. Mamy ośmiu zawodników, którzy zmagają się w powiedzmy takich sportowych zmaganiach i zobaczymy kto jest najlepszy! 

Tak o turnieju mówił organizator Bartosz Czerniawski koordynator mediateki Góra mediów. Najlepszym w turnieju okazał się Miłosz, na kolejnych miejscach uplasowali się Kuba, Weronika i Dominik.

Poza samym Mortal Kombat Mediateka organizuje także turnieje w inne gry. Niebawem kolejny turniej, a to dobrze świadczy o rozwoju gier komputerowych jako medium do potyczek rywalizacyjnych. Esport w Zielonej Górze? Czemu nie?! Może już niedługo! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają