Ranking

Tu zjecie najlepsze sushi w Zielonej Górze. TOP5 restauracji sushi. Lista

Coraz bardziej rośnie popularność sushi w Polsce. W Zielonej Górze również to jest widoczne. Pojawiają się nowe miejsca na mapie miasta, gdzie jest ono serwowane. Sprawdziliśmy, gdzie jest najlepsze sushi w Zielonej Górze. Poznajcie nasz ranking, który jest przedstawiony w formie galerii zdjęć.

Najlepsze sushi w Zielonej Górze. Restauracje sushi w Zielonej Górze. Gdzie zjeść najlepsze sushi?

Sporządziliśmy zestawienie pięciu najlepszych restauracji serwujących sushi w Zielonej Górze. Ranking stworzyliśmy na podstawie opinii użytkowników Google oraz użytkowników facebooka. Kolejność podanych miejsc jest przypadkowa. Ranking powstał w formie galerii. Koniecznie sprawdźcie, które miejsca polecamy. Może przyda Wam się ta wiedza w najbliższym czasie.

Ile kosztuje sushi w Zielonej Górze?

Ceny sushi niekiedy zwalają z nóg. Dlaczego sushi jest drogie? Przede wszystkim należy pamiętać o jakości składników. Czy można liczyć na tańsze sushi? Raczej nie, świeże ryby czy krewetki w ostatnich miesiącach ponownie zdrożały. W Zielonej Górze sushi kosztuje od 40 zł wzwyż dla jednej osoby, jednak są miejsca, gdzie to sushi jest tańsze. Oczywiście ta kwota nie dotyczy sushi z dyskontów. 

Najlepsze sushi w Zielonej Górze. TOP5 miejsc

QUIZ. Mieszkasz w woj. lubuskim? Sprawdź się w naszym prostym quizie o herbach miast i gmin w Lubuskiem

Pytanie 1 z 15
Na początek coś prostego. Do którego lubuskiego miasta należy ten herb?
Herb Zielonej Góry