McDonald's; policja

i

Autor: pixabay.com; Canva

Policja

Tragedia w McDonald's w Zielonej Górze. W łazience lokalu znaleziono ciało 50-latka

Do tragicznego znalezienia w doszło 23 września, w sobotę w jednym z lokali McDonald's w Zielonej Górze. Zwłoki miały zostać natrafione przez jednego z klientów restauracji. Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe, jednak na pomoc było już za późno. Co dokładnie się tam stało?

Tragedia w McDonald's w Zielonej Górze

Do tragicznego odkrycia doszło 23 września, w sobotę w restauracji McDonald's przy ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze. Jeden z klientów chciał skorzystać z toalety, jednak nie spodziewał się tego co tam zastał. Jak podaje portal poscigi.pl klient znalazł tam ciało 50-letniego mężczyzny. 

Na miejscu pojawiły się służby. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny. A jego ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Całą sprawą zajmuje się Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze. 

Nieoficjalnie mówi się, że 50-latek targnął się na swoje życie. 

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys lub masz myśli samobójcze skontaktuj się z dyżurującymi psychologami i specjalistami. Tu znajdziesz pomoc:

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl
  • W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.
Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE