To okazja do rozwinięcia umiejętności dziennikarskich

2021-10-21 7:50
prasa
Autor: pexels.com

Jeżeli marzysz o tym, żeby zostać dziennikarzem, teraz możesz rozwinąć swoje umiejętności! Mediateka Góra Mediów prowadzi zapisy na warsztaty prasowe, które będą odbywać się cyklicznie, raz w miesiącu. Mogą wziąć w nich udział osoby, które skończyły 16 lat. Pierwsze spotkanie już 28 października o godzinie 16.

Mediateka Góra Mediów wychodzi z nową propozycją dla młodzieży. Trwają zapisy na warsztaty dziennikarskie, które pomogą rozwinąć umiejętność zdobywania informacji prasowych, a przede wszystkim pisania.

Wojewódzka biblioteka przyjazna matkom z małymi dziećmi

Uczestnicy dowiedzą się, jak pisać, jak tworzyć teksty internetowe oraz na czym polega praca dziennikarza prasowego. To będą zajęcia cykliczne, będziemy się spotykać raz w miesiącu i wspólnie tworzyć. Efektem ma być dzieło "Pierwsze wprawki literacko-dziennikarskie". 

Mówi Natalia Dyjas-Szatkowska z Mediateki Góra Mediów. Pierwsze spotkanie ma odbyć się już 28 października o godzinie 16.

Zgłoszenia trwają do 25 października. Zapisać można się telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem profilu facebookowego Mediateki Góra Mediów.