Święta Bożego Narodzenia 2023

Tak wygląda Jarmark Bożonarodzeniowy 2023 w Zielonej Górze [zdjęcia]

Od 15 grudnia na zielonogórskim deptaku można wziąć udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym. Targ świąteczny w Zielonej Górze co roku przyciąga wielu wystawców oraz mieszkańców. Sprawdziliśmy jak wygląda Jarmark Bożonarodzeniowy 2023. Zobaczcie nasze zdjęcia.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Zielonej Górze - data

Jarmark Bożonarodzeniowy 2023 w Zielonej Górze odbędzie się od 15 do 21 grudnia 2023 (od piątku do czwartku), najprawdopodobniej w godzinach od 12:00 do 19:00. Stoiska będą ustawione wokół zielonogórskiego ratusza jak i na terenie deptaka.

Jarmark bożonarodzeniowy w Zielonej Górze to magiczne świąteczne wydarzenie, które przyciąga mieszkańców i turystów z całego regionu. Miasto staje się miejscem pełnym kolorów, światełek i świątecznego klimatu, tworząc niezapomnianą atmosferę podczas tego wyjątkowego okresu.

Bitwa o karpia przed świętami. Tu nie ma miękkiej gry

Centralny plac miasta przy ratuszu zmienia się w świąteczną krainę, gdzie stragany przepełnione są ozdobami świątecznymi, ręcznie wykonanymi prezentami. W 2023 r. można zakupić miody, świeczki a nawet skarpety! Każdy znajdzie coś dla siebie. Zobaczcie naszą galerię zdjęć. 

Tak wygląda Jarmark Bożonarodzeniowy 2023 w Zielonej Górze

Dokończ popularne polskie kolędy. Jak dobrze pamiętasz ich słowa? quiz

Pytanie 1 z 10
Dokończ słowa "Ach ubogi żłobie, Cóż ja widzę w tobie?..."