Spotkanie z zawodnikiem Falubaz Zielona Góra. Krzysztof Buczkowski przy W69

2022-11-30 9:44
Falubaz maskotka
Autor: pixabay.com

5 grudnia (poniedziałek) w Sklepie Kibica Falubaz Zielona Góra przy W69 wszyscy kibice są mile widziani. Tego dnia pojawi się Krzysztof Buczkowski, zawodnik zielonogórskiej drużyny. Co jeszcze czeka dla fanów żużla? Sprawdzamy.

Kim jest Krzysztof Buczkowski?

Krzysztof Buczkowski jest polskim żużlowcem pochodzącym z Grudziądza. Walczył na torze żużlowym pod barwami Polonii Bydgoszcz, GTŻ Grudziądz, Unii Tarnów, Motor Lublina, a od sezonu 2022 Falubazu Zielona Góra.

Spotkanie w Sklepie Kibica przy W69 w Zielonej Górze. W jakich godzinach?

Już w poniedziałek (5 grudnia) w Sklepie Kibica Falubaz Zielona Góra w godzinach od 16:00 do 19:00 pojawi się Krzysztof Buczkowski. To kolejna okazja do spotkania z żużlowcem Falubazu Zielona Góra. Poprzednio, bo 26 listopada, fani tego sportu mogli spotkać się przy W69 z Rohanem Tungate. Podczas spotkania odbędzie się również zbiórka słodyczy do paczek na akcję Falubazowe Mikołajki. Ci, którzy przyniosą słodycze, otrzymają Falubazowy gadżet niespodziankę. Jeśli kibic zakupi u Krzysztofa Buczkowskiego karnet na zbliżający się sezon otrzyma kubek. Dla wszystkich kibiców są przewidziane niespodzianki tego dnia.

Sonda
Czy Falubaz ma szansę na awans do PGE Ekstraligi?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany