Sauna na Dzikiej Ochli już działa! Dochód jest w całości przeznaczany na pomoc bezdomnym [WIDEO]

2021-02-23 8:33 Klaudia Pieszczyńska
sauna
Autor: pixabay.com

Po zimowej przerwie uruchomiono ponownie saunę na Dzikiej Ochli. Znajduje się ona na ośrodku, który przynależy do Fundacji Rondo. Cały dochód z prowadzenia tego miejsca jest przeznaczany na pomoc osobom bezdomnym. Więcej w artykule.

Fundacja Rondo działa w Zielonej Górze już od 2015 roku. Prowadzą cztery mieszkania treningowe, które pomagają osobom bezdomnym powrócić do normalnego życia. Oprócz tego prowadzą również schronisko, w którym odbywają się m.in. warsztaty. 

Pomoc Fundacji Rondo otrzymują jedynie te osoby, które tego chcą. To jest podstawowy warunek do otrzymania wsparcia. Poza tym muszą oni być trzeźwi i szukać pracy. 

Fundacja od 2019 roku prowadzi Dziką Ochlę, gdzie znajdują się place zabaw, pomost, a także bar. Oprócz tego jest tam również sauna z widokiem na wodę. Cały dochód z tego miejsca jest przeznaczany na pomoc osobom bezdomnym. 

Jak wygląda sauna na Dzikiej Ochli? To można zobaczyć na naszym filmie. 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sauna na Dzikiej Ochli ponownie otwarta