Poszukiwani za pobicie

i

Autor: www.zielona-gora.policja.gov.pl

POLICJA

Rozpoznajesz tych mężczyzn? Są poszukiwani za pobicie!

2023-06-03 13:35

Zielonogórscy policjanci poszukują dwóch mężczyzn, którzy brali udział w pobiciu, do którego doszło pod koniec roku pod jednym z lokalnych klubów. Każdy, kto rozpoznaje mężczyzn widocznych na zdjęciu proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami.

Grupa sprawców pobiła mężczyznę. Dwóch z nich wciąż nie złapano

Chodzi o zdarzenie, do którego doszło 31. grudnia 2022 roku pod klubem "One Love" przy ulicy Niepodległości 8 w Zielonej Górze. To właśnie tam grupa osób pobiła mężczyznę narażając go na poważny uszczerbek na zdrowiu.

Sprawcy kopali pokrzywdzonego po całym ciele i bili pięściami po głowie. Tożsamość dwójki z nich wciąż nie została ustalona, dlatego prokurator zdecydował o upublicznieniu ich wizerunków.

Poszukiwani dwaj mężczyźni widoczni na zdjęciach

Mężczyźni zarejestrowani zostali przez kamery miejskiego monitoringu. Jeśli ktoś rozpoznaje mężczyzn proszony jest o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze przy ulicy Partyzantów 40.

Można to zrobić osobiście, dzwoniąc na numer: 47 7952150 lub 47 7952411, bądź też skontaktować się mailowo pisząc na adres: sekretariat.doch.kmp_zgora@go.policja.gov.pl.

Sonda
Uważasz, że upublicznianie wizerunku to dobry pomysł?
Poszukiwania 66-latki z policyjnego śmigłowca!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE