Roksana Wegiel i Grzegorz Hyży zagrają w Sulechowie

i

Autor: pixabay.com; Screen Instargram: Roksana Węgiel i Grzegorz Hyży

Miasto

Roksana Wegiel i Grzegorz Hyży zagrają w Sulechowie! Kiedy? Znamy szczegóły

W najlepsze trwają wakacje. W tym czasie odbywa się także Święto Województwa Lubuskiego. Z tej okazji do naszego regionu przyjeżdżają znakomite gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Nie brakuje także okazji do spotkania się wspólnie z innymi mieszkańcami. Tym razem w Lubuskiem pojawi się Roksana Węgiel i Grzegorz Hyży. Kiedy i gdzie? Znamy szczegóły.

Święto Województwa Lubuskiego 2023

Za nami już koncerty w Żarach, Lubniewicach oraz Krośnie Odrzańskim. W sierpniu oraz wrześniu 2023 zaplanowano kolejne koncerty. Najpierw w Bytomiu Odrzańskim, Przytocznej, Sulechowie a na sam koniec w Żaganiu. Znamy już artystów, którzy pojawią się podczas Święta Województwa Lubuskiego 2023 w Sulechowie. Na scenie zobaczymy Grzegorza Hyży oraz Roksanę Węgiel. Kiedy dokładnie? Poniżej znajdziecie więcej szczegółów na ten temat.

Święto Województwa Lubuskiego w Sulechowie. Program

Już 26 sierpnia, w sobotę na scenie w Parku Sulechowskiego Domu Kultury pojawi się Roksana Węgiel oraz Grzegorz Hyży. Na razie do informacji publicznej zostały przekazane informacje o artystach. Gdy tylko pojawią się kolejne szczegóły tego wydarzenia zaktualizujemy nasz tekst o program. Śledźcie nasz portal by być na bieżąco.

Mellina #30: Daria Zawiałow: to był mój najgorszy koncert. Zjadł mnie stres. Stres mną zawładnął

Zobaczcie jak bawili się fani dwóch kółek w Łagowie podczas Festiwalu Rock Blues i Motocykle 

Każdy uczeń to wie! Lubuskie miasta przyporządkuj do ich powiatów

Pytanie 1 z 10
W jakim powiecie leżą Wymiarki?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE