Przy W69 trwają intensywne prace. Będzie nowe oświetlenie

2022-12-16 13:27
Maszt oświetleniowy przy W69
Autor: zuzel.falubaz.com

O intensywnych pracach przy stadionie żużlowym informowaliśmy już w listopadzie. Najpierw przez remont masztu oświetleniowego, mieszkańcy Zielonej Góry nie mieli możliwości zaparkowania swoich aut przy cmentarzu w związku z dniem Wszystkich Świętych. Nadszedł czas na kolejne prace, ale tym razem już na samym torze. Co konkretnie zostanie zmienione?

Nowe oświetlenie przy W69

Falubaz Zielona Góra w mediach społecznościowych poinformował o kolejnych planowanych zmianach przy W69. Za nami już zakończenie w listopadzie robót związanych z odwodnieniem liniowym toru. Następnie przyszła kolej na maszt oświetleniowy, który spalił się podczas meczu z Fogo Unią Leszno w 2021 roku. Przypomnijmy, do jego demontażu doszło pod koniec października 2022 roku.

Teraz trwa wymiana żarówek w czterech masztach przy W69. Jak podaje klub żużlowy, dotychczasowe żarówki mają być wymienione na popularne LED-y. Jest to inicjatywa związana z oszczędzaniem energii na oświetlenie stadionu żużlowego przy W69 w Zielonej Górze.

Internauci i kibice żużla są zadowoleni z decyzji o wymianie oświetlenia. Można przeczytać ich zadowolenie w komentarzach pod komunikatem w mediach społecznościowych: "Swietna wiadomość. Jedno jest pewne nie będzie się przegrzewać i taniej w eksploatacji" czy "Przy takim oświetleniu Extraliga murowana" (pisownia oryginalna) - piszą fani Falubazu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany