Łukasz Mejza

i

Autor: Piotr Jedzura/REPORTER, H.S

Sport

Poseł Łukasz Mejza z planami na Lechię. Czy do Zielonej Góry pojadą kolejne wagony pieniędzy?

2023-03-17 15:43

Emocje po konferencji prasowej Enea Falubaz Zielona Góra jeszcze nie opadły, a już są kolejne plany dla lubuskiego sportu. Poseł Łukasz Mejza wzbudził wiele kontrowersji swoją obecnością jak i wsparciem dla zielonogórskiego żużla. To jednak nie koniec planów słynnego posła. Czy do Zielonej Góry pojadą kolejne wagony pieniędzy?

Łukasz Mejza i jego wagony pieniędzy dla lubuskiego. Jak może skorzystać na tym Zielona Góra?

O tym, że Łukasz Mejza ma wspierać Enea Falubaz Zielona Góra, było już głośno przed czwartkową konferencją prasową. Po konferencji nie obeszło się bez burzy w komentarzach w mediach społecznościowych. Słynne już wagony pieniędzy od Łukasza Mejzy będą widoczne jeszcze bardziej w Zielonej Górze? Poseł zapytany przez nas o wsparcie Lechii Zielona Góra odpowiedział następująco.

Jeśli chodzi o Lechię, to jak najbardziej chętnie pomogę. Rozmawiałem wstępnie z włodarzami Lechii. Fenomenalny sukces sportowy oraz marketingowy. Jeżeli również będę mógł dołożyć swoją cegiełkę to ja bardzo chętnie to zrobię. Za tą pracę, którą wykonali nie tylko zawodnicy, ale także zarząd i kibice Lechii. To takie wsparcie Lechii też się należy. Po prostu jestem do usług dla wszystkich organizacji województwa lubuskiego. Jeżeli są takie możliwości, po prostu z nich skorzystajmy ponad politycznie, ponadpartyjnie. - powiedział podczas konferencji prasowej Enea Falubaz Zielona Góra, poseł Łukasz Mejza.

Wstępne rozmowy to dopiero początek zmian, które mogą zwiastować zastrzyk pieniężny dla kolejnej zielonogórskiej drużyny. O dalszych postępach w tej sprawie będziemy informować na naszym portalu na bieżąco. Śledźcie nasze newsy.

Sonda
Czy Łukasz Mejza powinien zrzec się mandatu posła?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE