Rozrywka

Pacjent "0" czy pożar w Przylepie, oto najlepsze memy o Zielonej Górze. Z nich śmiała się cała Polska [galeria]

Zielona Góra nie tylko jest znana z Winobrania czy z żużla. Ostatnie lata dały w kość miastu, w sieci głośno o Zielonej Górze było przez wybuch pandemii, a kilka miesięcy temu przez pożar odpadów w Przylepie. W galerii zdjęć zebraliśmy najlepsze memy o Zielonej Górze. Zobacz!

To w Zielonej Górze był pacjent "0" 

Wszystko zaczęło się trzy lata temu. 4 marca 2020 r. potwierdzono pierwszy przypadek pacjenta zarażonego koronawirusem w Polsce. Poinformował o tym Łukasz Szumowski, minister zdrowia. Pacjent znajdował się w Szpitalu Uniwersyteckim w Zielonej Górze. Internauci szybko zareagowali na tę informację. W sieci pojawiły się memy o Zielonej Górze związane właśnie z tym zdarzeniem. Mimo, że minęło już sporo czasu, stworzone memy nadal śmieszą do łez! Jednak to nie koniec, w ostatnich miesiącach pojawiły się także one z treścią o pożarze w Przylepie. 

Pożar w Przylepie natchnieniem na memy

22 lipca 2023, w sobotę w hali z odpadami w Przylepie obok Zielonej Góry wybuchł pożar. Kłęby dymu były widoczne z odległości kilku kilometrów. Dogaszanie trwało aż do niedzieli, 23 lipca. Po pożarze pojawiło się wiele pytań dotyczących bezpieczeństwa. Mieszkańcy jasno stwierdzają, że "mieszkaliśmy przy tykającej chemicznej bombie, musiała w końcu wybuchnąć". I w tym przypadku w sieci pojawiły się memy o Zielonej Górze. Czy rozładowały one napięcie? Ocenę pozostawiamy Waszej opinii.

Zobaczcie najlepsze memy o Zielonej Górze. Z naszego miasta śmieje się cały Internet!

Rejestracje pojazdów w Lubuskiem. Sprawdź czy znasz je wszystkie. QUIZ

Pytanie 1 z 12
Z którego powiatu jest rejestracja FGW?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE