Ranking

Oto najbiedniejsze miasta w województwie lubuskim. Najnowszy ranking ubogich miast na Ziemi Lubuskiej

Pismo Samorządu Terytorialnego "Wspólnota" opublikowało kolejny ranking pt. "Wydatki inwestycyjne samorządów", który dotyczy okresu 2020-2022. Z najnowszych danych można wywnioskować wiele. Tym razem skupimy się na zamożności polskich gmin i miast. Jak w rankingu poradziły sobie lubuskie miasta? Jakie są najbiedniejsze miasta w Lubuskiem?

Najbogatsze województwa w Polsce. A jak sobie poradziło lubuskie?

Pismo Samorządu Terytorialnego "Wspólnota" opublikowało kolejny ranking pt. "Wydatki inwestycyjne samorządów", który dotyczy okresu 2020-2022. Kto znalazł się na podium? Najwięcej wydatków inwestycyjnych w 2020-2022 miało województwo zachodniopomorskie. Pomorze Zachodnie może pochwalić się wynikiem średnich wydatków majątkowych per capita na poziomie 302,56 zł. Na drugim miejscu znalazło się woj. warmińsko-mazurskie i tu wydano 260,75 zł. Na trzecim miejscu znalazło się woj. kujawsko-pomorskie z kwotą 250,95 zł. A jak sobie poradziło woj. lubuskie?

Województwo lubuskie warto odwiedzić w wakacje

Najbiedniejsze miasta w Lubuskiem. To tutaj ciężko ukryć biedę

Województwo lubuskie znalazło się w pierwszej dziesiątce. Jak się okazuje w naszym województwie wydano średnio per capita 215,37 zł. Gorzów Wielkopolski jako miasto wojewódzkie zajęło siódmą pozycję wśród średnich wydatków majątkowych per capita, w latach 2020-2022 z kwotą 2001,04 zł. A jak poradziła sobie Zielona Góra? W rankingu zajęła 14. miejsce z kwotą 1348,64 zł. Do inwestycji na Ziemi Lubuskiej można zaliczyć mi.in.:

Oto najbiedniejsze miasta w Lubuskiem. najnowszy ranking ubogich miast na Ziemi Lubuskiej

Lubuskie. Przyporządkuj zabytek do miasta. Sprawdź się w prostym quzie. Prawdziwy Lubuszanin zdobędzie 10 punktów

Pytanie 1 z 10
Gdzie znajduje się Willa Emila Kollatschny’ego widoczna na zdjęciu?
Willa Emila Kollatschny’ego w Drezdenku