Nowa siedziba wraz hospicjum perinatalnym! Prace ruszyły

2021-12-01 11:44
Będzie nowa siedziba Fundacji Centrum Rodziny
Autor: JenniferBayers/pixabay.com

Rozpoczęły się prace związane​ z powstaniem nowej siedziby fundacji Centrum Rodziny w Zielonej Górze, wraz z hospicjum perinatalnym.

Ruszyły prace związane​ z powstaniem siedziby fundacji Centrum Rodziny w Zielonej Górze. Na początek oczyszczanie działki przy ulicy Langiewicza. W pomoc włączyli się darczyńcy.

Toczą się już prace na tym terenie. Jesteśmy już po spotkaniu z przyjaciółmi Fundacji, tak, którzy niekoniecznie oczekują od nas zapłaty, tylko przez ten czas, który Fundacja poświęciła im i ich rodzinom, chcą też w jakimś stopniu włączyć się w budowę tego domu - mówi Marek Kwaśniak z zarządu Fundacji Centrum Rodziny.

Rozpoczęcie budowy planowane jest na przełom obecnego i przyszłego roku. Na terenie przy ulicy Langiewicza w Zielonej Górze powstanie parterowy budynek przystosowany do potrzeb ciężarnych i rodzin z dziećmi. Działkę pod budowę użyczyło miasto.

QUIZ. Sobotnia ortografia. Tak trudno jeszcze nie było. Dasz radę osiągnąć wynik 10/15?

Pytanie 1 z 15
Wskaż poprawną odpowiedź
Rewitalizacja Parku w Zatoniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE