biologia

i

Autor: pixabay.com

Noc Biologów zbliża się wielkimi krokami. To na Uniwersytecie Zielonogórskim

2020-12-28 7:36

Pokazy, warsztaty oraz wykłady - wielkimi krokami zbliża się 10. Noc Biologów. To ogólnopolska impreza, która co roku odbywa się również na Uniwersytecie Zielonogórskim. Tym razem całość przeniesie się do sieci. Więcej w artykule.

"Radon - zabija i leczy", "tajemnice żab" czy "mój sąsiad nietoperz" - to tylko przykładowe tytuły pokazów, warsztatów i wykładów, które odbędą się podczas 10. Nocy Biologów na Uniwersytecie Zielonogórskim. Tym razem całość przeniosła się do internetu.

Program jest bardzo atrakcyjny. Dużo projektów - pokazy, wykłady o żabach, borsukach czy nietoperzach, ale również o innej, interesującej tematyce. Każdy znajdzie coś dla siebie! 

Mówi Ewa Sapeńko, rzeczniczka UZ. Na większość warsztatów nie obowiązują zapisy.

Zajęcia odbędą się bez konieczności rezerwacji miejsc. Poza jednym warsztatem - "Rozpoznawanie drzew i krzewów iglastych". W tych zajęciach będzie mogło uczestniczyć po 10 osób, ale powtórzymy go trzy razy. 

Impreza już 8 stycznia, start o godzinie 16. Całość odbędzie się online.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Pierwszy raz na korcie | ESKA XD - Fit Vlog #3

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE