Nie lada gratka dla dzieci. Trwają warsztaty z Letnią Czytelnią Norwida [AUDIO]

2020-08-04 8:55 Klaudia Pieszczyńska
rysunek
Autor: pixabay.com

Rękodzieło, eksperymenty, zabawy ruchowe i rodzinny turniej literacki. Wakacje w mieście również mogą być ciekawe! Na małych zielonogórzan czekają warsztaty w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. C. Norwida. Więcej w artykule.

Nie lada gratka dla najmłodszych zielonogórzan. W sierpniu kontynuowana jest Letnia Czytelnia Norwida. To właśnie w ramach niej odbywają się warsztaty dla dzieci w gmachu głównym Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. C. Norwida.

Zapraszamy do głównej biblioteki na Patio na spotkania warsztatowe i nie tylko. Będziemy gorąco zapraszać na spotkaniach do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie z okazji 75 urodzin Pipi Lansztrung.

Mówi Justyna Stachura z Norwida. W konkursie można zgłaszać zarówno prace plastyczne, jak i literackie. Podczas warsztatów dzieci rozwijają różne pasje.

Oprócz warsztatów plastycznych będą odbywały się również warsztaty literackie. Nie zabraknie eksperymentów oraz rodzinnego turnieju literackiego.

Dodaje Stachura. Najbliższe warsztaty już we wtorek 11 sierpnia. Wtedy też odbędzie się spotkanie z Krainą Eksperymentów. Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne.

O warsztatach mówi Justyna Stachura z Norwida
Pierwsze podanie komórek CAR-T u dziecka w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.