Drift

i

Autor: dimitrisvetsikas1969/Pixabay/cc0 Będą pokazy driftu w basenie i jazda terenówkami

Nevermind Drift Fest w Gubinku. Kiedy i co czeka na fanów motoryzacji?

2023-03-17 14:41

Już niedługo fani driftowania będą mieli okazję do wspólnego skorzystania z jednego takiego miejsca w Polsce. W Gubinku powstał "mokry" tor do driftu. Pasjonaci jak i zawodowi kierowcy spotkają się podczas pierwszego Nevermind Drift Fest. Poznajcie szczegóły w materiale poniżej o tym wyjątkowym wydarzeniu.

Nevermind Drift Fest w Lubuskiem. Do Gubinka przyjadą fajni driftu. Data Nevermind Drift Fest

Nevermind Drift Fest odbędzie się w terminie od godz. 11:00 1 maja do godzin popołudniowych 3 maja w Gubinku, na terminalu przy przejściu granicznym. Jak poinformowali organizatorzy tego przedsięwzięcia na wszystkich obecnych przygotowanych jest wiele atrakcji tego dnia. Są to m.in. tory dla profesjonalistów i amatorów, koncerty, park maszyn czy strefa chilloutu. Nie zabraknie pokazów driftów oraz drift taxi, czyli przejażdżka na siedzeniu pasażera z naszym nieokrzesanym drifterem.

Czym dokładnie jest nevermind?

Jak podano na stronie głównego wydarzenia nevermind to nic innego jak miejsce, na którym będą odbywały się cyklicznie zloty, spotkania, szkolenia, a przede wszystkim festiwale dla osób, które uwielbiają motoryzację w każdej postaci. Podczas tego wydarzenia każdy fan motoryzacji znajdzie miejsce dla siebie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE