Na uniwersytecie zielonogórskim powstaje nowy kierunek

2020-02-10 11:26
Kreatywnosc
Autor: pixabay.com

Nowy kierunek nazywa się twórcze działania rozwojowe i ma na celu rozwijanie kreatywności lubuskich studentów. Kierunek nie jest tylko dla uzdolnionych artystycznie jest dla wszystkich, ponieważ każdy odnajdzie tam coś dla siebie.

Na Uniwersytecie Zielonogórskim powstaje kilka nowych kierunków. Tu przeczytacie o twórczych działaniach rozwojowych. Rekrutacja kończy się 29 lutego także jest jeszcze trochę czasu na aplikację.

To kierunek studiów podyplomowych, to taki kierunek, który powstał z myślą o bardzo różnych grupach ludzi. począwszy od ludzi, kórzy pracują w domach kultury czy w domach pomocy społecznej ale też dla ludzi, którzy pracują w biznesie albo innymi obszarami. Opierając się na różnych badaniach doszłyśmy do wniosku, że twórczość, kreatywność czy elastyczność są podstawowymi cechami, które są wymagane w życiu czy w pracy. 

Mówi Justyna Iwanowska jedna z założycielek kierunku. Studenci nauczą się malować, śpiewać, tańczyć czy nawet grać na instrumentach. Na studentów czekają również zajęcia plenerowe, które mają pobudzić ich kreatywność. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie internetowej Uniwersytetu Zielonogórskiego. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają