Miejsce otwarte dla kultury w Zielonej Górze! Cafe Noir poszukuje wolontariuszy [WIDEO]

2021-05-12 8:26
kawa
Autor: pixabay.com

Cafe Noir to inicjatywa fundacji "Fedora" z Zielonej Góry. Tworzą ją młodzi ludzi, którzy marzą o stworzeniu klubokawiarni w starej kamienicy w centrum naszego miasta. Teraz potrzebują wsparcia!

Cafe Noir ma być miejscem otwartym dla każdego, niezależnie od wieku, poglądów czy płci. W starych pomieszczeniach staną dwie sceny, na których pojawią się lokalni artyści. 

W klubokawiarni mają odbywać się również warsztaty, wystawy artystyczne, a lokalni rzemieślnicy będą mogli sprzedawać swoje wyroby. 

Cafe Noir w Zielonej Górze

QUIZ. Pytania za gwarantowany 1000 zł w "Milionerach"! Sprawdź, czy byś sobie poradził!

Pytanie 1 z 10
Czym biblijny Adam "zapłacił" za towarzyszkę życia?

Fundacja "Fedora" współpracuje z Instytutem Równości, a więc przed wejściem do kawiarni wisi tęczowa flaga, która oznacza, że jest to miejsce tolerancyjne, w którym odnajdzie się każda osoba. 

Wyjątkowego charakteru temu miejscu dodaje niezwykły, klimatyczny wystrój, jednak lokal trzeba wyremontować. Wymaga on sporych nakładów finansowych, potrzeba również czasu. To właśnie dlatego fundacja "Fedora" prosi o wsparcie i o ręce do pracy! 

Dla wolontariuszy organizowane są warsztaty oraz próby, karaoke i śpiewy. Każdy chętny może dołączyć i wspomóc budowę Cafe Noir! 

Jak teraz wyglądają pomieszczenia? To możecie zobaczyć na naszym wideo! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany