Spotkanie z Rafałem Gawinem i konkurs kryminalny w zielonogórskiej bibliotece

2021-05-11 8:21 Klaudia Pieszczyńska
kryminał
Autor: pixabay.com

Trwa Tydzień Bibliotek, a zielonogórski Norwid każdego dnia proponuje kolejne atrakcje. Dziś odbędzie się spotkanie autorskie z Rafalem Gawinem, krytykiem literackim i redaktorem. To pod hasłem "Znajdziesz mnie między przecinkami". Więcej w artykule.

W Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. C. Norwida w Zielonej Górze dziś odbędzie się spotkanie z Rafałem Gawinem. W tym tygodniu planowany jest również konkurs kryminalny! 

Różowe skrzyneczki w Zielonej Górze

My postaramy się przekuć hasło "Znajdziesz mnie między przecinkami" w szczegółową opowieść o byciu redaktorem. Porozmawiamy z Rafałem Gawinem także o tym, co sam tworzy. 

Mówi Janusz Łastowiecki z biblioteki. Spotkanie odbędzie się dziś o godzinie 18:30. A 14 maja odbędzie się konkurs dla wszystkich miłośników kryminałów!

Będzie można w tym konkursie poczuć się jak pisarz powieści kryminalnych. Inspirując się okładką, będzie trzeba wymyślić własną fabułę powieści. 

Mówi Marcin Radwański z biblioteki. Zarówno spotkanie z Rafałem Gawinem, jak i konkurs odbędą się online na facebookowym profilu Norwida.