Kolejny nowy zawodnik w Stelmecie Enea BC Zielona Góra!!

2020-06-26 13:49 Mateusz Jamroz
zastal
Autor: Mateusz Jamroz

Kolejny amerykański gracz dołącza do zielonogórskiej drużyny. Tym razem padło na 27 latka z Teksasu - Geoffreya Grosella.

Stelmet Enea BC Zielona Góra ostatnio ogłasza swoje transfery, zaraz obok Toniego Maiera oraz Cecila Williamsa pojawi się Geoffrey Groselle. Nowy gracz będzie grał na pozycji 5 czyli będzie centrem (środkowym). Trenerzy twierdzą, że szukają graczy głodnych gry. 

Pozycja pierwsza i piąta są pozycjami, które są naprawdę newralgiczne w koszykówce. Dla trenera Tabaka to ważne pozycje. Geoffrey był na naszej liście już w tamtym roku, niestety nie udało się. W tym roku udało się ściągnąć go do naszego klubu. 

mówi trener Arkadiusz Miłoszewski. Geoffrey ma już doświadczenie w rozgrywkach ligi VTB dlatego Stelmet postanowił na niego postawić. 

Geoffrey to zawodnik, który wpisuje się w naszą taktykę, potrafi zagrać tyłem do kosza. Nawet powiedział bym gra bardzo dobrze tyłem do kosza. Jest autorem sukcesu Astany sprzed dwóch lat, a ta została drużyną roku w lidze VTB. To kolejny plus dla niego, bo zna rozgrywki VTB, jest to młody zawodnik, jest mobilny i dobrze broni. 

dodaje trener. Amerykanin póki co w Polsce zostanie na jeden sezon. Jeśli się sprawdzi klub zapewne przedłuży umowę na kolejne lata. 

Strażnik miejski wskoczył do śmietnika by odzyskać portfel starszej pani

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.