Kolejna odsłona Zaduszek w Muzeum Ziemi Lubuskiej. Tym razem w innej formie [AUDIO]

2020-10-27 9:07
świece
Autor: pixabay.com

​Wieczór wspomnień w Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze. Trzynasta odsłona Zaduszek muzealnych odbędzie się 5 listopada. Tym razem online. Więcej w artykule.

Wspominanie znanych zielonogórzan w akompaniamencie muzyki na żywo. Już 5 listopada odbędą się tradycyjne już Zaduszki w Muzeum Ziemi Lubuskiej. Tym razem wydarzenie przeniesie się do sieci.

Rzeczywiście będzie to zupełnie inna edycja. Trzynasta i miejmy nadzieję, że szczęśliwa. Sytuacja zdrowotna w kraju zmusiła nas do małej rewolucji. My również zaproponujemy nasze Zaduszki widzom online.

Mówi Izabela Korniluk z Muzeum Ziemi Lubuskiej. Całość będzie transmitowana live na kanale youtube muzeum.

Ilość miejsc na sali internetowej będzie nieograniczona. Każdy, kto będzie zainteresowany, będzie mógł brać udział w naszym wydarzeniu w czasie rzeczywistym.

Dodaje Korniluk. Wspominać będziemy m.in. zasłużonych obywateli Zielonej Góry: Zygmunta Stabrowskiego, Annę Gapińską-Myszkiewicz oraz byłego dyrektora MZL - Andrzeja Toczewskiego.

Cyfrowa "Gra o tron" | ESKA XD - Blogier #6
O zaduszkach mówi Izabela Korniluk z MZL

QUIZ: Czy znasz tabliczkę mnożenia? Sprawdź!

Pytanie 1 z 15
2x6 to:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany