Piotr Pawlicki

i

Autor: screen: Youtube FalubazTV

ŻUŻEL

Kiedy gwiazda Falubazu wróci na tor? Jest wstępny termin

2024-03-21 9:24

We wtorek żużlowcy Enea Falubazu Zielona Góra po raz pierwszy wyjechali na swój tor. Jednak nie w komplecie, bo kontuzję leczy Piotr Pawlicki, który ma być w tym sezonie jednym z liderów beniaminka PGE Ekstraligi. Kiedy on zatem wsiądzie na motocykl?

Wiemy na pewno, że rehabilitacja Pawlickiego przebiega pomyślnie i zawodnik wsiądzie na motocykl szybciej, niż pierwotnie zakładali lekarze. To dobra wiadomość dla Enea Falubazu, bo im szybciej Piotr wyjedzie na tor, tym lepiej.

Rehabilitacja przebiega pomyślnie. Bardzo dobrze się czuję. Nie mogę się doczekać, kiedy dosiądę swoje motocykle. Nie jest to łatwe patrzeć, gdy chłopaki trenują, natomiast muszę być cierpliwy. Czekam na swoją kolej - powiedział Pawlicki przed kamerami FalubazTV.

Pawlicki zdradził termin, kiedy będzie chciał wsiąść na motocykl. To już niebawem! - Mieliśmy spotkanie z doktorem na miejscu. Wszystko jest w porządku. W przyszłym tygodniu wsiądę już na motocykl - oznajmił popularny "Piter".

Zawodnicy Enea Falubaz Zielona Góra mają piękne partnerki. Zobacz ich zdjęcia!

Przypomnijmy, że pierwszy mecz Enea Falubazu Zielona Góra już 12 kwietnia o godzinie 18:00. Zielonogórzanie zmierzą się we Wrocławiu z miejscową Betard Spartą.

Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie
Sonda
Czy kibicujesz Falubazowi Zielona Góra?