Kanye West z żoną dostali zakaz w Wenecji

i

Autor: Backgrid/East News; Screen Twitter yzyupdates

Gwiazdy

Kanye West z kolejnym zakazem! Tym razem wraz z żoną dostali dożywotni zakaz wstępu do weneckich gondoli

Kanye West znany jest z różnych odbiegających od normy zachowań. Już w 2022 r. było o nim głośno, gdy jego konto na Instagramie zostało zbanowane. A później Twitter, wszystko przez antysemickie posty artysty. Tym razem West wraz z żoną narazili się w Wenecji. Dożywotnio mają zakaz wstępu na gondole. Powód zakazu jest szokujący!

Kanye West z żoną mają dożywotni zakaz w Wenecji

W zeszłym tygodniu media poinformowały o pobycie Kanye Westa i jego nowej żony w Wenecji. Komentowano także ubiór kobiety, która pokazała się m.in. w przezroczystym kombinezonie. Jednak to zachowanie pary na jednej z weneckich gondol budzi największe emocje.

O tym skandalu rozpisywały się w pierwszej kolejności włoskie media. Kanye West wraz z żoną Biancą Censori zostali przyłapani przez paparazzi w dwuznacznej sytuacji. Para małżonków miała uprawiać seks oralny w weneckiej gondoli. Dowodem na to są zdjęcia, gdzie widać, jak Australijka trzyma głowę na kolanach męża, a Kanye ma gołe pośladki. Ich lubieżne zachowanie wywołało w sieci duże poruszenie.

Na reakcję firmy nie trzeba było długo czekać. Firma oficjalnie skrytykowała zachowanie pary. Oto co czytamy ws. Westa "Całkowicie oddzielamy się od takich czynów i zachowań. Pan West i jego żona nie będą już mile widziani na pokładzie łodzi naszej firmy". Dodano także w oświadczeniu cytowanym przez Daily Mail Australia, że "Obecny na pokładzie gondolier musiał uważać na ruch i nie zauważył tego wulgarnego ekscesu. Gdyby tak się stało, natychmiast zszedłby na ląd i doniósł władzom o popełnionym wykroczeniu. Ponadto na pokładzie gondoli znajdowała się trzecia osoba, która towarzyszyła państwu West, zasłaniając widok kapitanowi".

Kanye West o zakazie w Wenecji

Kanye West i Bianca Censori nie skomentowali sprawy dotyczącej zakazu w Wenecji. Także oficjalnie nie potwierdzili, czy są małżeństwem. Media podają, że amerykański raper miał poślubić Biancę w styczniu 2023 r. podczas cichej ceremonii.

Kanye West olewa showbusiness | ESKA XD - Hotplota #3

Znany raper wyrzucony z grona miliarderów. Kanye West stracił fortunę!

Największe dramy z Kanye Westem

Pytanie 1 z 6
Od czego zaczął się konflikt Kanye Westa z Taylor Swift.