książka

i

Autor: pixabay.com

Już jutro kolejne spotkanie autorskie w zielonogórskim Norwidzie

2021-04-06 7:41

Nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek romansów! Już jutro w zielonogórskim Norwidzie odbędzie się spotkanie z Eweliną Dobosz, autorką, m.in. "Nowej tożsamości". Teraz zielonogórzanka napisała kolejną powieść pod tytułem "Droga na szczyt". Więcej w artykule.

Już jutro w zielonogórskim Norwidzie odbędzie się spotkanie z autorką romansów, czyli Eweliną Dobosz. Pisarka stworzyła nową powieść pod tytułem "Droga na szczyt" i opowie o niej w trakcie wydarzenia. 

Fatalny stan Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze

Ewelina Dobosz jest autorką romansów, prywatnie miłośniczką gór oraz księgową. Zadebiutowała książką "Nowa tożsamość", później były jej kontynuacje. Zapraszamy bardzo serdecznie do udziału w tym wydarzeniu. 

Mówi Anna Urbańska z Norwida. Ewelina Dobosz jest zielonogórzanką, a jej najnowsza powieść odnosi się do jednej z jej pasji, czyli gór. Spotkanie odbędzie się już jutro o godzinie 16. Całość online na facebookowym profilu Norwida. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE