Sport

Hybrid MMA 4 w Zielonej Górze. Czy CRS wypełni się po brzegi? Kto walczy? [galeria]

Po raz kolejny hala CRS w Zielonej Górze się wypełni. Przed nami kolejne sportowe wydarzenie. Tym razem mowa o Hybrid MMA 4. Kiedy odbędzie się Hybrid MMA 4 w Zielonej Górze? Ile kosztują bilety na Hybrid MMA4? Zapowiedź walk znajdziecie w naszej galerii, która znajduje się poniżej.

Hybrid MMA 4 w Zielonej Górze - data

Takiego wydarzenia Zielona Góra jeszcze nie miała! To naszego miasta zjadą się znane naziwska. Przed nami kolejna gala Hybrid MMA. Nie tak dawno odbyła się trzecia gala tej federacji. Hybrid MMA 3 w Pile. Wielkie sportowe emocje w oktagonie i na trybunach. Hybrid MMA 4 w Zielonej Górze odbędzie się już 20 kwietnia, w sobotę w Centrum Rekreacyjno-Sportowym przy ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze. 

Jedyny wywiad Lexy Chaplin po brutalnej walce z Martą Linkiewicz na CLOUT MMA 4

"Zabierzemy was na wydarzenie jakiego w Polsce jeszcze nie było - przygotowaliśmy dla Was wyjątkową ilość zestawień na jednej gali, a do tego oprawę wizualną i akustyczną której nie zobaczycie nigdzie poza największymi wydarzeniami w kraju!" - czytamy w komunikacie organizatorów. 

Karta walk. Hybrid MMA 4 w Zielonej Górze

Organizatorzy Hybrid MMA 4 w mediach społecznościowych informują o kolejnych osobach, które podejmą walkę podczas kwietniowej gali. Jak wygląda karta walk Hybrid MMA 4 w Zielonej Górze? Póki co nie zostały podane dokładne informacje dotyczące karty walk. Gdy tylko się pojawi, zaktualizujemy nasz tekst. W naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej, znajdziecie zawodników.  

Hybrid MMA 4 w Zielonej Górze. Ile kosztują bilety?

Ruszyła sprzedaż biletów na Hybrid MMA 4 w Zielonej Górze. Ile kosztują bilety na Hybrid MMA 4? Ceny biletów na galę Hybrid MMA 4 rozpoczynają się od 62,8 zł do 207 zł. Można także zakupić opcję VIP. Patronem medialnym Hybrid MMA 4 jest Radio Eska.

Hybrid MMA 4 w Zielonej Górze. Zapowiedź zawodników

Sonda
Wybierasz się na Hybrid MMA 4 w Zielonej Górze?

Zobacz jak wyglądała gala Hybrid MMA 3 w Pile