skoki

i

Autor: pixabay.com

Halowe skoki przez przeszkody już w ten weekend

2020-11-13 9:21

Im pandemia nie przeszkadza. Jutro w ​Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbędą się Halowe jeździeckie Zawody w Skokach przez przeszkody. Więcej w artykule.

Już jutro w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze - Drzonkowie odbędą się jeździeckie zawody w skokach przez przeszkody. 

Głównie startują tutaj zawodnicy z województwa lubuskiego. Jeżeli mowa o pandemii i jeździectwie, to tutaj nie ma ryzyka, ponieważ na hali może znajdować się tylko jeden koń. 

Mówi Anna Sulima-Jagiełowicz z WOSiR-u. Niestety na zawody na parkur nie będą mogli wejść kibice. Start imprezy jutro o 10.

Zawody odbędą się w godzinach 10-18. Tutaj chodzi o szkolenie jeźdźców i też przede wszystkim koni, aby nie obniżały swojego poziomu. 

Dodaje Sulima-Jagiełowicz. Zawodnicy zmierzą się w różnych kategoriach, w zależności od wieku oraz umiejętności jeźdźca.

Ukwiecona Zielona Góra - miasto kupiło chryzantemy od lokalnych sprzedawców

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE