Ciekawostki

Dziewczyny z Zielonej Góry podbijają Instagram! Zobacz najpiękniejsze zielonogórzanki [GALERIA]

2023-11-10 10:45

Zielona Góra słynie nie tylko z największego święta wina w Polsce czy też żużla. To właśnie z Zielonej Góry i okolic pochodzą także najpiękniejsze dziewczyny, które podbiją Instagram. Poznajecie je? A może macie swoją faworytkę?

Najpiękniejsze zielonogórzanki na Instagramie. To one mają rzeszę fanów

To nie tajemnica, że Polki są najpiękniejszymi kobietami na świecie. Znaczna ich część związana jest z Lubuskiem. Jak wyglądają najpiękniejsze zielonogórzanki lub dziewczyny związane lub kojarzone z Zieloną Górą i okolicą? Stworzyliśmy specjalną galerię, w której znajdziecie piękniejszą stronę naszego miasta. Rozpoznajecie te dziewczyny? Im po części możemy zawdzięczać promocje Zielonej Góry w mediach społecznościowych.

W galerii znajdziecie zielonogórzanki oraz dziewczyny, które pochodzą z okolic naszego miasta. Spełniają się w różnych dziedzinach życia. Niektóre związane są np. z branżą beauty, zaś inne ze sportem. Koniecznie sprawdźcie naszą galerię zdjęć. Kolejność zdjęć jest przypadkowa.

Piękna mielczanka tańczy na karnawale w Rio de Janeiro
Sonda
Ile godzin dziennie korzystasz z Instagrama w ciągu dnia?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE