Centrum Przyrodnicze fascynuje ekspozycjami [WIDEO]

2021-07-23 16:10
Centrum Przyrodnicze
Autor: Martyna Aleksandra Janas

W zielonogórskim Centrum Przyrodniczym można zarówno się bawić, jak i wiele nauczyć. To dzięki ekspozycjom, które podobają się odwiedzającym w każdym wieku. Obejrzyj nasze wideo.

Centrum Przyrodnicze, będące częścią Centrum Nauki Keplera w Zielonej Górze, ma wiele do zaoferowania zielonogórzanom i przyjezdnym. To wystawy stałe i czasowe oraz warsztaty tematyczne.

Od zeszłego roku mamy nową wystawę Zoom. Ta wystawa - jak sama nazwa sugeruje - pozwala nam przejść od detalu do takich bardziej ogólnych zagadnień

- mówi Krystyna Walińska, kierownik Centrum Przyrodniczego.

Wystawa składa się z czterech działów zatytułowanych "Moje ciało", "Moje miasto", "Mój kraj" i "Mój świat". Interaktywne ekspozycje, ulokowane na dwóch piętrach Centrum bawią i uczą - nie tylko dzieci, ale też dorosłych odwiedzających.

Zobaczcie wystawę na naszym filmie!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl !

Centrum Przyrodnicze
Sonda
Polska. Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE