Trwają zapisy do udziału w biegu

i

Autor: kinkate/pixabay.com

7. Bieg Dla Transplantacji. Wciąż można się zgłaszać

2022-05-19 15:55

Wydarzenie odbędzie się na przełomie maja i czerwca w Zielonej Górze.

Do pokonania trasa o długości 6ciu kilometrów!

Do wyboru dwie formy udziału w zawodach - zdalna - i tu trasę można pokonać indywidualnie między, 30stym maja a 3cim czerwca, lub - tradycyjna. Bieg wspólny odbędzie się 5 czerwca - start na stadionie przy ulicy Wyspiańskiego.

Wszystko po to żeby zachęcić mieszkańców regionu do aktywności fizycznej oraz upowszechniać wiedzę na temat transplantacji. Współorganizatorem wydarzenia jest stowarzyszenie Nerka, a cała kwota z wpisowego na bieg będzie przeznaczona na leczenie i rehabilitację jego podopiecznych - Ani i Martyny, które są po przeszczepie nerek.

Obecnie na liście startowej biegu znajduje się ponad 180 osób - do dyspozycji biegaczy niemal drugie tyle wolnych miejsc! Informacje na temat trasy biegu i zapisów można znaleźć między innymi na stronie Uniwersytetu Zielonogórskiego, który jest współorganizatorem wydarzenia.

Gdzie jechać na wakacje 2022? Rozwiąż QUIZ i sprawdź

Pytanie 1 z 9
1. Gdzie się czujesz najlepiej?
Rewitalizacja Parku w Zatoniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE