Zdjęcie, a na nim plac, ulica, rondo czy skwer!

2021-12-01 11:25
Konkurs fotograficzny w Muzeum
Autor: ds_30

Fotografia, której głównym bohaterem będzie... plac, ulica czy rondo wraz z charakterystycznym dla niego obiektem! To temat konkursu organizowanego przez Muzeum Pogranicza Śląsko-Łużyckiego w Żarach.

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie zdjęcia, na którym widoczna będzie nazwa danej ulicy, ronda czy skweru w Żarach oraz charakterystyczny dla tego miejsca punkt - taki jak na przykład budynek, drzewo czy rzeźba. Uczestnik konkursu musi także opisać prezentowane na fotografii miejsce, lub - i tu dowolność - opis zamieścić w dołączonym filmiku. W konkursie może wziąć udział każdy mieszkaniec powiatu żarskiego lub żagańskiego, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Czas na zrealizowanie zadania upływa wraz z końcem maja przyszłego roku.

Regulamin i kartę zgłoszenia można znaleźć na stronie Muzeum Pogranicza Śląsko-Łużyckiego w Żarach. Na autorów trzech zwycięskich prac czekają nagrody finansowe, wyróżnieni autorzy otrzymają upominki.

Quiz. Skąd się wzięły nazwy miesięcy?

Pytanie 1 z 12
"Luty" oznaczał w języku staropolskim miesiąc...
Rewitalizacja Parku w Zatoniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE