Za nami kolejny finał akcji Wyprawka Szkolna organizowanej przez Warto Jest Pomagać

2020-09-11 13:26 Mateusz Jamroz
zestaw
Autor: Pixabay.com

Stowarzyszenie Warto Jest Pomagać już od kilku lat organizuje akcje pomocowe dla dzieci z wielodzietnych rodzin. W tym roku po raz kolejny rozdali 100 zestawów szkolnych.

Stowarzyszenie Warto jest pomagać niedawno skończyło swoją kolejną akcję. Ta ma na celu wsparcie dzieci z wielodzietnych rodzin!

Mieliśmy po raz 10 naszą coroczną akcję, która nazywa się Wyprawka Szkolna. Przygotowujemy 100 wyprawek szkolnych. Te wyprawki trafiają do dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin wielodzietnych. 

Mówi prezes stowarzyszenia Grzegorz Hryniewicz. Akcja dotyczy wyprawki szkolnej, na początek roku szkolnego. W tej jedynie nie znajdują się podręczniki!

W wyprawce znajdują się bloki, kolorowy papier, nożyczki piórniki, który w całości jest wyposażony w ołówki, długopisy itp. W paczce są również kredki, mazaki farby plakatowe i akwarele, zeszyty czyli wszystko co jest potrzebne do nauki. 

dodaje prezes. To już 10 finał akcji wyprawka szkolna. Dzięki fundacji kolejne 100 paczek trafiło do dzieci przed rozpoczęciem roku szkolnego! 

YouTuberów czy naukowców - kogo lepiej znamy?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.