Wciąż jeszcze można skorzystać z bonów turystycznych

2022-01-26 8:50
wakacje
Autor: pexels.com

Zielonogórzanie z dziećmi mogą do września wykorzystać bon turystyczny o wartości 500 zł. Mogą nim zapłacić za imprezy turystyczne, a także opłacić noclegi w hotelach, również w województwie lubuskim. Do tej pory w całym województwie lubuskim aktywowano ponad 80 tys. bonów turystycznych. A do wykorzystania jest ich łącznie niemal 114 tys.

Łącznie lubuszanie mają do wykorzystania niemal 114 tys. bonów turystycznych. Do tej pory aktywowano ich ponad 80 tys. Zielonogórzanie wciąż jeszcze mogą aktywować bon i wykorzystać go, np. podczas ferii czy dowolnego weekendu.

Osoby, które jeszcze nie aktywowały bonu nie muszą się martwić. Mają na to czas do końca września. Zakładka z bonem turystycznym znajduje się na PUE ZUS tego rodzica, który wnioskował o świadczenie 500 plus. 

Mówi Agata Muchowska, rzeczniczka lubuskiego oddziału ZUS w Zielonej Górze. Bon można wykorzystać m.in. na terenie województwa lubuskiego.

Przypomnijmy, że bon turystyczny ma wartość 500 zł na dziecko i można nim płacić m.in. na imprezy turystyczne czy opłacić noclegi w hotelach oraz pensjonatach.

QUIZ. To samo brzmienie, inne znacznie - rozpoznaj słowa, które brzmią tak samo, choć oznaczają co innego!

Pytanie 1 z 23
Śniegu zimą lub w miseczce na śniadanie:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE