policja

i

Autor: pexels.com

W obszarze zabudowanym jechał 148 km/h - stracił prawo jazdy

2021-11-18 7:56

44-latek jechał w obszarze zabudowanym w miejscowości Brzezie koło Sulechowa z prędkością 148 km/h! Złapali go zielonogórscy policjanci, a teraz kierowca nie wsiądzie za kółko przez najbliższe 3 miesiące.

Nadmierna prędkość to główna przyczyna kolizji drogowych i wypadków. Zielonogórscy kierowcy wczoraj schwytali pirata drogowego, który za szarżowanie na drodze stracił prawo jazdy.

Te książki zna każdy, kto skończył podstawówkę. Czy na pewno znasz ich tytuły? Mniej, niż 8/10 to wstyd!

Pytanie 1 z 10
"W pustyni i w..."

Policjanci schwytali 44-letniego kierowcę, który w miejscowości Brzezie koło Sulechowa jechał z prędkości 148 kilometrów na godzinę! Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o prawie 100 kilometrów na godzinę, ponieważ jechał w obszarze zabudowanym. Na dodatek kierujący Mercedesem typu bus przejechał z taką prędkością przez przejście dla pieszych.

Kierowca stracił prawko w miejscowości Brzezie koło Sulechowa. Za kierownicę nie wsiądzie przez najbliższe 3 miesiące, a sprawa trafi również przed sąd.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE