Uniwersytet Zielonogórski przechodzi na całkowite zdalne nauczanie.

2020-10-16 15:05 Mateusz Jamroz
nauka
Autor: Pixabay.com

Zielonogórska uczelnia kilka dni temu poinformowała o zakazie wchodzenia do budynków. Teraz przekazano kolejną informację, od jutra studenci będą uczyli się z domów, przez nauczanie zdalne!

Już od tej soboty na Uniwersytecie Zielonogórskim będą odbywały się tylko zajęcia zdalne - jednak to nie dotyczy wydziału medycznego, na tamtejszych kierunkach niektóre zajęcia będą musiały odbyć się stacjonarnie. 

W związku z codziennie pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w całym kraju, władze uczelni podjęły decyzję, że od soboty, czyli 17 października wszystkie zajęcia prowadzone na naszej uczelni będą prowadzone w trybie zdalnym 

Mówi rzecznik prasowy UZ Ewa Sapeńko. To nie dotyczy kierunku lekarskiego, na którym będą odbywały się niektóre zajęcia!

Jedynym wyjątkiem będzie Collegium Medicum gdzie na 3 prowadzonych tam kierunkach będą musiały odbyć się zajęcia kliniczne. To dotyczy ostatnich lat kierunku lekarskiego, pielęgniarstwa oraz ratownictwa medycznego

Póki co nie wiadomo kiedy jak i gdzie będą odbywały się stacjonarne zajęcia dla przyszłych lekarzy. Ci musza czekać na oficjalny komunikat z Collegium Medicum.

Jak pilotuje się samolot? Sprawdziliśmy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.