Trwa rekrutacja do projektu "Własna firma - start dla młodych". Do zgarnięcia dotacja

2021-04-13 8:24 Klaudia Pieszczyńska
firma
Autor: pixabay.com

Do zgarnięcia 23 tys. zł na rozkręcenie własnego biznesu! Trwa rekrutacja do projektu "Własna firma - start dla młodych". Mogą wziąć w nim udział lubuszanie w wieku od 18 do 29 lat. Rekrutację prowadzi Lokalna Grupa Działania Między Odrą a Bobrem. Więcej w artykule.

To szansa dla młodych na rozkręcenie własnego biznesu! Ruszyła rekrutacja w projekcie Własna firma - start dla młodych. Teraz możesz zrealizować pomysł na swój biznes, a dostaniesz na ten cel 23 tys. zł. W projekcie mogą wziąć udział mieszkańcy województwa lubuskiego.

Zielonogórskie bachusiki

Poszukujemy obecnie przynajmniej 28 osób, które wezmą udział w szkoleniach i mają własny pomysł na prowadzenie działalności gospodarczej. 

Mówi Dorota Augustyniak, kierowniczka biura. Kandydaci muszą być bezrobotni.

Uczestnikiem projektu może zostać osoba, która była zatrudniona na umowę o pracę, jednak utraciła pracę w wyniku pandemii COVID-19. 

Dodaje Augustyniak. Rekrutacja trwa do 26 kwietnia. Uczestnicy mogą otrzymać, poza dotacją, również wsparcie pomostowe do 6 miesięcy w wysokości do 1700 zł.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl