Polka biła swojego męża podczas wakacji w Hiszpanii. PUBLICZNIE znęcała się nad mężczyzną

2021-09-16 10:14
Polka znęcała się nad mężem podczas wakacji w Hiszpanii. Teraz wakacje spędzi w więzieniu
Autor: Carmelo Vergara

Polka, która wybrała się na wakacje do Hiszpanii ze swoim mężem, nie wróci z nich w planowanym terminie. Wszystko przez jej agresję wobec swojego męża, z którą wcale się nie kryła i biła go nawet przy innych. W końcu pracownicy hotelu nie wytrzymali i wezwali policje. Kobieta trafiła na dwa miesiące do więzienia.

Agresywna 34-letnia Polka trafiła do hiszpańskiego więzienia po tym jak pracownicy hotelu wezwali do niej policję. Kobieta wraz ze swoim 56-letnim mężem, pochodzenia niemieckiego spędzała wakacje w kurorcie Playa del Ingles. Przez cały pobyt biła swojego męża. W końcu jeden z pracowników chwycił za telefon i wezwał pomoc. Jak informuje hiszpański portal Canarias7.es, Polka biła męża po twarzy, co widzieli inny goście w kilku miejscach w hotelu. w którym para wypoczywała. Wieczorem 1 września do hotelu została wezwana policja. Po nią miał zadzwonić recepcjonista. Pomoc nadeszła po kilku sytuacjach, w których 34-latka wręcz wybuchała agresją wobec swojego „ukochanego”. Anna M. była agresywna po przyjeździe policji. Kobieta została zatrzymana i przewieziona do aresztu. Jej sprawą zajął się hiszpański sąd.

CZYTAJ TAKŻE: Ten sport będzie zakazany w Europie od 2023 roku? „Można krzywdzić, okaleczać, zabijać dla przyjemności”

Polka znęcała się nad mężem. Dostawał ciosy bez powodu

Mąż agresywnej 34-latki złożył zeznania, w których potwierdził, że był bity przez swoją żonę. 56-letni Niemiec opowiedział, że przez kilka dni dostawał od kobiety ciosy zupełnie bez powodu. Sąd w San Bartolomé de Tirajana skazał Polkę na dwa miesiące więzienia.

Shanguy zrobili furorę wykonując Kalima Minou. Posłuchajcie tej wersji!
Sonda
Czy kary za przemoc powinny być bardziej surowe?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE