Podpalał komórki, pomieszczenia gospodarcze i budynki mieszkalne, a następnie wracał, by patrzeć jak strażacy walczą z ogniem

2021-11-22 7:26
piroman
Autor: Lubuska Policja

Piroman jest już w rękach nowosolskiej policji.

W ciągu ostatnich miesięcy na terenie gminy Nowa Sól doszło do kilku pożarów. Głównie to budynki gospodarcze. Policjanci i strażacy stwierdzili, że to nie dzieło przypadku, a celowe podpalenia.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na wytypowanie sprawcy. Tym okazał się 32-latek, mieszkaniec gminy Nowa Sól. Mężczyzna przyznał się do winy.

Straty powstałe w wyniku działania podejrzanego już oszacowano na 10 tysięcy złotych, jednak sprawa jest rozwojowa, więc niewykluczone, że będzie tego dużo więcej.

Decyzją sądu piroman został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Teraz sprawą zajmie się sąd. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 19.11.2021

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Sytuacja na granicy to koszmar. Obowiązkiem jest bronić granic i za to dziękuję. Jednocześnie obowiązkowo trzeba pomóc ludziom, którzy bez wsparcia umrą. Dlatego opublikowałam bardzo rzeczowy i wyważony post na Instagramie. Kim jestem?
Źródło: Podpalał komórki, pomieszczenia gospodarcze i budynki mieszkalne, a następnie wracał, by patrzeć jak strażacy walczą z ogniem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE