Nauka zdalna na Uniwersytecie Zielonogórskim

2022-01-20 8:00
nauka
Autor: pexels.com

Na Uniwersytet Zielonogórski wraca nauka zdalna. To z powodu szalejącej V fali koronawirusa. Wczoraj w całej Polsce było ponad 30,5 tys. nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia wirusem.

Zielonogórscy studenci resztę semestru spędzą w domach! Wykłady, ćwiczenia i laboratoria na Uniwersytecie Zielonogórskim będą odbywać się online z powodu trudnej sytuacji epidemiologicznej.

Nauka na Uniwersytecie Zielonogórskim przechodzi w tryb zdalne, co oznacza, że wszystkie zajęcia oraz zbliżająca się sesja egzaminacyjna będą odbywać się online. W uzasadnionych przypadkach dziekan może podjąć decyzję o organizacji konkretnego egzaminu w trybie stacjonarnym. 

Mówi Katarzyna Doszczak z Biura Prasowego UZ. Studenci, którzy w najbliższym czasie mają zaplanowane obronę prac dyplomowych - sami zdecydują, czy wolą bronić się zdalnie czy stacjonarnie.

Na wniosek studenta możliwa jest również realizacja zajęć indywidualnych i projektów w trybie stacjonarnym.

QUIZ. Kto to powiedział? Najsłynniejsze cytaty na świecie. Wstyd ich nie znać!

Pytanie 1 z 15
„Być albo nie być – oto jest pytanie”. Tak zaczyna się monolog Hamleta. Kto jest autorem tych słów i całego dramatu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE