Można zobaczyć spektakl i pomóc Ukrainie!

2022-04-12 8:29
teatr
Autor: pexels.com

Już jutro w Lubuskim Teatrze w Zielonej Górze odbędzie się charytatywny spektakl "Ach! Odessa-Mama...". Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na rzecz Ukraińców. Więcej w artykule.

Lubuski Teatr w Zielonej Górze włączył się w pomoc Ukraińcom. Już jutro odbędzie się spektakl "Ach! Odessa-Mama...", a dochód ze sprzedaży biletów zostanie całkowicie przekazany na rzecz naszych wschodnich sąsiadów.

QUIZ na atrakcyjność. Test, czy podobasz się płci przeciwnej

Pytanie 1 z 10
Jak często przeklinasz?

Chcemy wesprzeć naszych przyjaciół, grając spektakl "Ach Odessa-Mama...". Zawarliśmy porozumienie ze stowarzyszeniem Warto jest pomagać, ponieważ oni mogą zbierać pieniądze do puszek. 

Mówi Robert Czechowski, dyrektor Lubuskiego Teatru w Zielonej Górze. Zbiórka pieniędzy będzie odbywać się podczas spektakli, a każdego dnia będzie można przynosić do teatru dary.

Zebraną żywność oraz środki czystości stowarzyszenie Warto jest pomagać zawiezie do Ukrainy i przekaże bezpośrednio aktorom jednego z ukraińskich teatrów.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE