"Moje Himalaje" w Centrum Nauki Keplera - Centrum Przyrodniczym

2021-09-22 6:54

Sky is the limit! Udowodniła to Ewa Horodyska, której największym marzeniem był trekking wokół Annapurny w Himalajach. Zdjęcia z tej wyprawy będzie można oglądać w Centrum Nauki Keplera - Centrum Przyrodniczym w Zielonej Górze.

Piękne, himalajskie pejzaże w Centrum Nauki Keplera - Centrum Przyrodniczym w Zielonej Górze. Już w najbliższą sobotę odbędzie się wernisaż wystawy pod hasłem "Moje Himalaje". Na wystawie będzie można zobaczyć prace podróżniczki, Ewy Horodynskiej, która spełniła swoje największe marzenie i odbyła trekking wokół Annapurny w Himalajach

Średniowieczna kolczuga znaleziona koło Krosna Odrzańskiego

QUIZ. Polskie powstania. Warszawskie, listopadowe, jakie jeszcze? Dopasuj daty i zdąbądź komplet punktów!

Pytanie 1 z 10
Które polskie powstanie wybuchło w 1863 r.?

Będziemy prezentować zdjęcia pani Ewy Horodyskiej. Marzyła przez wiele lat o podróży w Himalaje i w końcu się to udało. Te zdjęcia są w pewien sposób wspomnieniem z tej wyprawy i ilustrują miejsca, która odwiedziła. 

Mówi Krystyna Walińska, kierowniczka Centrum Przyrodniczego. Na zdjęciach można zobaczyć przede wszystkim himalajskie pejzaże.

Wernisaż wystawy już w sobotę o godzinie 16 w Centrum Przyrodniczym. Będzie to też okazja do spotkania z podróżniczką, która opowie o swojej podróży. Wystawę będzie można oglądać do końca października.

Źródło: "Moje Himalaje" w Centrum Nauki Keplera - Centrum Przyrodniczym
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE