Kolejne Czwartkowe Spotkania z Nauką już w przyszłym tygodniu!

2021-03-29 8:35
gwiazdy
Autor: pixabay.com

Co w komosie piszczy? O nowych technologiach, medycynie kosmicznej, a także projektach Europejskiej Agencji Kosmicznej zielonogórzanie dowiedzą się nieco więcej już 8 kwietnia podczas kolejnej odsłony Czwartkowych Spotkań z Nauką w Centrum Nauki Keplera - Planetarium Wenus. Więcej w artykule.

Marzysz o tym, żeby zostać astronautą? O tym, jak związać swoją karierę z kosmosem, przekonasz się podczas kolejnej odsłony Czwartkowych Spotkań z Nauką w Centrum Nauki Keplera - Planetarium Wenus.

Tym razem porozmawiamy o przyszłości rozwoju technologii kosmicznych. Zobaczymy jak wiele udało się już osiągnąć ludziom oraz nakreślimy problemy, z którymi przyjdzie się nam zmierzyć w kolejnych latach.Przyjrzymy się najnowszym zagadnieniom z zakresu medycyny kosmicznej oraz zdradzimy kilka szczegółów, opracowywanej w Europejskiej Agencji Kosmicznej, stacji kosmicznej przyszłości – Gateway. 

Mówi Waldemar Grabowski z Planetarium Wenus. Tym razem gośćmi będą dwie badaczki - dr Anna Fogtman oraz Anna Bukiewicz-Szul. 

Spotkanie odbędzie się już 8 kwietnia o godzinie 18. Całość online na facebookowym profilu Planetarium.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Polecany artykuł:

Paczka dla samotnego seniora
Fatalny stan Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE