Kierowcy busów mogą spodziewać się kontroli na drogach!

2021-11-19 8:10
bus
Autor: pexels.com

Lubuscy policjanci prowadzą kontrole busów. Mają kilka punktów kontrolnych, m.in. na autostradzie A2. Zatrzymują również kierowców busów w Krośnie Odrzańskim. Wszystko po to, aby sprawdzić, co znajduje się na pace samochodu i czy nie dochodzi do nielegalnego przewozu imigrantów.

Policja prowadzi wzmożone kontrole busów w województwie lubuskim. Funkcjonariusze sprawdzają, czy w przestrzeni ładunkowej pojazdu nie są przewożeni imigranci.

Ta tranzytowość województwa lubuskiego jest z pewnością wykorzystywana do nielegalnego przewozu imigrantów do Niemiec, dlatego kontrole są niezbędne. 

Mówi Marcin Maludy z lubuskiej policji. Kontrole zazwyczaj nie zajmują dużo czasu. 

Prowadząc regularne kontrole, policjanci walczą również ze zorganizowanymi grupami przestępczymi, które zajmują się przewożeniem wyrobów tytoniowych bez akcyzy, kradzieżami samochodów czy dystrybucją narkotyków.

Sonda
Czy lubisz podziwiać zaćmienie Księżyca?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE