Już jutro rusza Międzynarodowy Festiwal Folkloru Oblicza Tradycji [WIDEO]

2020-09-16 9:28 Klaudia Pieszczyńska
Oblicza Tradycji
Autor: Klaudia Pieszczyńska

Koncerty zespołów z całego świata, folkowy jarmark, zabawy oraz warsztaty – 56 Międzynarodowy Festiwal Folkloru Oblicza Tradycji rozpocznie się już jutro. Część występów odbędzie się na żywo na Placu Teatralnym w Zielonej Górze, pozostałe będą transmitowane na telebimach. Więcej w artykule.

Już jutro rozpoczyna się 56. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Oblicza Tradycji. Jest to impreza idealna dla wszystkich miłośników muzyki na żywo. Podczas wydarzenia nie zabraknie bowiem koncertów, ale także wspólnych zabaw, konkursów i warsztatów.

Zespoły przysyłały do nas swoje nagrania. Będą one prezentowane na dwóch telebimach - na Placu Teatralnym oraz na Kaczym Dole. Na scenie, na żywo wystąpią również goście regionu.

Mówi Izabela Kumor-Pilarczyk, dyrektorka RCAK-u. Zespoły z naszego regionu będą występować od czwartku do soboty.

W czwartek mamy zespół Gołowianie z Dąbrowy Górniczej oraz Połoniny z Rzeszowa. W piątek z kolei wystąpi dla nas zespół Ina z Goleniowa oraz Mystkowianie z Mystkowa.

Mówi Honarata Musiał, wicedyrektorka. Wydarzenie zakończy się w niedzielę uroczystą galą, podczas której na scenie pojawi się Lubuski Zespół Pieśni i Tańca.

Międzynarodowy Festiwal Folkloru Oblicza Tradycji

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.