"Gusła" w Lubuskim Teatrze

2022-01-13 8:18
teatr
Autor: pexels.com

Nowe spojrzenie na Dziady Adama Mickiewicza w Lubuskim Teatrze. W najbliższą sobotę odbędzie się premiera sztuki "Gusła" w reżyserii Grzegorza Brala. W spektaklu to również publiczność wcieli się w rolę Chóru.

Tradycyjny tekst Adama Mickiewicza - Dziady część II i IV na deskach Lubuskiego Teatru. Już w najbliższą sobotę odbędzie się premiera spektaklu "Gusła", w którym zachwycają stroje, muzyka, światło oraz interakcje z publicznością.

QUIZ. Czy masz wysoko rozwiniętą intuicję?

Pytanie 1 z 9
Śni Ci się bliska osoba. Co robisz po przebudzeniu?

Aktorzy w paru momentach nawiązują w bardzo magiczny sposób relację z widzami. Angażują widza do nie tylko konsumowania tego wydarzenia. Dla nas widz jest częścią tego rytuału. 

Mówi Grzegorz Bral, reżyser. Kostiumy noszone przez aktorów były robione ręcznie. Farbowano je również naturalnymi metodami. Premiera spektaklu już w sobotę o godzinie 19 na scenie dużej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE