Dwóch mechaników podczas meczu! [AUDIO]

2020-06-10 13:44
Falubaz
Autor: Foto Forysiak

Jeszcze nie dawno na meczach żużlowych miał być jeden mechanik. Żużlowcy nie ukrywali niezadowolenia w związku z tą decyzją. Teraz w meczach PGE Ekstraligi będzie mogło brać udział 2 mechaników, na każdego żużlowca.

Jednak nie jeden a dwóch, tylu mechaników będzie mogło wspierać jednego żużlowca podczas meczów PGE ekstraligi. To wielkie ułatwienie dla żużlowców, ponieważ to właśnie mechanicy pilnują aby sprzęt zawodników był niezawodny podczas meczów czy treningów. 

Mechanicy są potrzebni aby robić dobre wyniki - tak twierdzi Martin Vaculik z Falubazu Zielona Góra

Drugi mechanik to nie jedyne łagodzenie obostrzeń w trakcie meczów, jak się okazało 25% kibiców będzie mogło oglądać zawody na stadionie! Ta decyzja cieszy nie tylko włodarzy klubu ale również samych zawodników. Ci przecież jadą dla swoich kibiców, bez których mecze były by na pewno inne. 

Zawodnicy Falubazu cieszą się, że kibice będa mogli wejść na mecze - komentuje Martin Vaculik

Pierwszy mecz Falubaz rozegra już w tę niedzielę. Zielonogórzanie pojadą w Rybniku, a Falubaz dla swoich fanów przygotował specjalne wydarzenie na facebooku. Znajdziecie je pod nazwą Sektor gości | ROW Rybnik - Falubaz Zielona Góra

Ptasia kolumna na drodze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE