Dla kogo dawka przypominająca? Cały czas trwa akcja szczepień

2021-11-19 7:33
szczepienie
Autor: pexels.com

Szczepienia przeciwko Covid-19 w około 200 punktach w Lubuskiem. Od listopada mieszkańcy Żar, którzy są już po dwóch dawkach szczepionki, mogą przyjąć tą trzecią - przypominającą.

Kto może się zaszczepić?

Mogą z tego skorzystać osoby pełnoletnie u których minął okres półroczny od momentu ostatniej dawki szczepionki. Szczepienie może być wykonane w jednym z punktów, które znajdują się na mapie punktów szczepień.

Mówi Joanna Branicka z Lubuskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia. Mieszkańcy Żar mogą zaszczepić się w dowolnym punkcie, a tych na mapie miasta jest siedem, z kolei w całym w powiecie żarskim - blisko 30.

Można zarejestrować się poprzez infolinię pod numer 989 lub skontaktować się telefonicznie z punktem szczepień najbliższym naszego miejsca zamieszkania i umówić się na konkretną godzinę.

Cały czas zapisywać się na szczepienia przeciw Covid-19 mogą też mieszkańcy Żar, którzy jeszcze nie przyjęli ani jednej dawki preparatu.

Quiz. Kultowe gry komputerowe. Pamiętasz je z dzieciństwa?

Pytanie 1 z 10
Niezykle popularną grę "Heroes" można zaliczyć do:
Średniowieczna kolczuga znaleziona koło Krosna Odrzańskiego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE