Coraz większe zakupy mieszkańców.

2020-03-13 18:38
sklep
Autor: pixabay.com

Coraz więcej osób robi zapasy. Z półek sklepowych znikają produkty o długim terminie ważności. Z drogerii wykupowane są szczoteczki do zębów, mydła, żele antybakteryjne oraz papier toaletowy.

W sklepach na półkach towaru nie brakuje. Są jednak takie produkty, które w obecnej sytuacji sprzedają się bardzo szybko. Przykładem takich produktów może być makaron, kasza, mąka i wszystko, co ma długi termin przydatności. Jednak poza artykułami spożywczymi z półek znikają także szczoteczki do zębów, mydła i żele antybakteryjne.

Aby uniknąć zarażenia warto przestać płacić gotówką. Wirus jest w stanie przenosić się na banknotach. Najlepszym rozwiązaniem będzie używanie płatności bezgotówkowej takiej jak np. karty płatnicze. Ewentualnie możemy zamówić produkty przez internet i wcześniej zapłacić za nie przelewem. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE